KONST / Litografier / Litografi 9671344
*
nr 967 1344
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Litografi, Ã…ke Ahlberg, 141/150, motivet: 51x63
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juni 2015
kl 20:21:04
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åke ahlberg
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35
-
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08
*
Ã…ke Ahlberg
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
nr 967 1344
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Litografi, Ã…ke Ahlberg, 141/150, motivet: 51x63
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 15 juni 2015 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige åke ahlberg
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35 -
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08